DZIĘKUJEMY!! V WODZISŁAWSKA NOC TEATRÓW za nami

Kochani Mieszkańcy, Szanowni goście, Drodzy Widzowie

Wodzisławska Noc Teatrów  to dla nas przyjemność ale  też ogromne wyzwanie.  Od 5 lat staramy się czymś zaskoczyć i poruszyć a czasem rozśmieszyć a w tym roku chcieliśmy również w wyjątkowy sposób świętować teatralnie stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcieliśmy, żeby teatr na ulicy był autentyczny, szczery, żeby opowiedział o rzeczach ważnych i najważniejszych, żeby wzbudził emocje. Wzbudzanie emocji to w końcu podstawowa funkcja teatralna, a wspólne przeżywanie czyni z nas wspólnotę. Jesteśmy dumni, że to się stało.

Dziękujemy za Wasze liczne uczestnictwo, za wyrozumiałość, za przenoszenie krzesełek i za klimat, który właśnie Wy, w tę jedyną w swoim rodzaju, magiczną noc tworzycie.

41804913_2121912227820624_7320321948402057216_o40796539_344766849399353_1219761988985421824_nKijów Darabien 1920
Dziękujemy za wsparcie Miastu Wodzisław Śląski, Firmie Capek, opony Maroszczyk, Zoolandii, Izbie Gospodarczej, Paniom Radnym Pietyra i Sitko, Restauratorom: Fanaberia, Pilsner Pub, Trattoria Włoskie Klimaty, Zacny Kąsek, Państwu: Markowski, Maciejek, Średniawa, Cilska, Warzecha, Funikowski, Czeredys, Kwietniewska, Ostojska, Pilorz, Jezusek, Nowotny.
Gorące podziękowania ślemy do Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego „Dziupla” za wsparcie lokalowe i sprzętowe.
Dziękujemy za udostępnianie krzesełek i ławeczek Szkołom Podstawowym nr 4 i nr1, a także Muzeum i Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej za krzesełka, Urzędowi Stanu Cywilnemu za garderobę w USC, Wodzisławskiemu Centrum Kultury za banery wydarzenia, Firmie BMT za namiot i ławki, Służbom Komunalnym Miasta za pomoc i zaangażowanie przy podestach, ławkach, Spółce Domaro za pomoc w organizacji przedstawień na zarządzanych przez nią podwórkach, PSS Społem Wodzisław za udostępnienie miejsca na scenę i garderobę, Panu Michałowi Biernackiemu z Małego Rynku, Państwu Woźnica z ulicy Minorytów, Mieszkańcom podwórek na Aptecznej, Państwu Dybcom za grilla i gościnę. Dziękujemy mediom: Gazecie Wodzisławskiej, Radiu 90, Tu Wodzisław, Nowinom Wodzisławskim, Telewizji TVT i wielu wspaniałym fotografom, którzy uwiecznili to wydarzenie.
Dziękujemy serdecznie za wsparcie cudownym wolontariuszom: Maria Job, Państwo Zuzanna i Adam Silian, Barbara Macharzyńska, Ewa Smiatek, Krystyna Orbik Skupień, Katarzyna I Tomasz Zarzeccy, Żaneta Kozłowska, Kamil Gruszka, Lucjan Wójcik. Kłaniamy się Wam nisko ❤️❤️❤️❤️
Wodzisławska Noc Teatrów poleca się za rok!
ORGANIZATORZY – STOWARZYSZENIE NASZ WODZISŁAWNoc Teatrów 5 plakat